+370 616 88455 / info@spelukresli.lv

Bezmaksas piegāde

UAB DREMA

 Savanorių pr. 175, 50177 Kaunas

Reģistrācijas kods: 135548616

PVN kodas: LT355486113

info@drema.lt

A/s LT073500010001232389 PAYSERA.LT

UAB DREMA ir uzņēmums, kas uzkrājis ilgu un daudzpusīgu tirdzniecības pieredzi un pēdējā laikā ir pievērsies divām galvenajām darbības jomām, no kurām viena ir tirdzniecība ar veselīga dzīvesveida, brīvā laika un sporta precēm.
Savā darbībā esam atklāti un uzticīgi vērtībām, ievērojam augstus ētikas standartus un maksimāli lielu uzmanību pievēršam klientu vajadzību izzināšanai un pareizu lēmumu pieņemšanai.
Lielu uzmanību mēs pievēršam tirdzniecībai internetā. To darot, tiecamies, lai informācija par precēm būtu klientam viegli pieejama, lai būtu iespējams iepazīties ar izsmeļošiem preču aprakstiem un salīdzināt tās ar citām tirgū esošajām precēm (ne tikai kvalitātes, bet arī cenas ziņā), visu izpētīt un izvēlēties sev piemērotu un vajadzīgu preci.
Esam izveidojuši sporta aprīkojuma internetveikalus šādām sporta nozarēm: skvošam (www.shop.skvosas.lt), pludmales tenisam (www.papludimio-tenisas.lt), veidojam veikalus velosportam (www.likebike.lt), piedāvājam košus, piedāvājam tirgum arī ražotāja GeoVitalis e.K uztura bagātinātājus VIVANUTRIA, kura sortimentā ir augstas kvalitātes spirulīna, hlorella, kviešu un miežu asni, akai un godži ogas u.c. (www.viva24.lt).  Šie produkti ir pilnīgi dabīgi, tajos neatradīsiet mākslīgas krāsvielas un smaržvielas vai garšas un citas ķīmiskās piedevas un sintētiskos konservantus. www.blend.lt veikals piedāvā pārtikas izstrādājumu risinājumus cilvēkiem, kas cenšas ievērot veselīgu dzīvesveidu un tiem, kuri meklē augstas kvalitātes, nevainojami darbojošās virtuves iekārtas. Mūsu piedāvātie smalcinātāji un sulu spiedes ir tehnoloģiski inovatīvas eleganta dizaina un patentētu tehnoloģiju iekārtas, kuras izmantojot, jūs varēsiet pagatavot produktus ar augstu uzturvērtību.
Iepirkšanās mūsu veikalos ir droša, visi internetveikali, kuriem uzticēsiet savus personas datus, ir aizsargāti ar SSL sertifikātiem, kas tiek izmantoti drošai datu pārraidei starp serveri un pārlūkprogrammu.
Daļa no mūsu projektiem neaprobežojas ar tirdzniecību: mēs pievēršam uzmanību arī dažādu sporta veidu popularizēšanai Lietuvā. Internetveikals shop.skvosas.lt ir saistīts ar informatīvo interneta vietni skvosas.lt – esam izstrādājuši daudzfunkcionālu sistēmu, kuru veido: informācija par skvoša spēli, tās īpatnībām un jaunumiem.
Pludmales teniss ir jauna aizraušanās, kas mūsu valstī vēl tikai atrod savus entuziastus un ir popularizēšanas vērts, tāpēc tuvākajā nākotnē esam paredzējuši arī tam izveidot līdzīgu platformu kā skvošam: informatīvo tīmekļa vietni www.beachtennis.lt.